Przejdź do treści

PSYCHIATRIA

KOMPLEKSOWA POMOC PSYCHIATRYCZNA DLA MIESZKAŃCÓW ŁODZI

Do Dr Niny Żynkowskiej-Kacprzak zapraszamy osoby dorosłe, które są zaniepokojone swoim zdrowiem psychicznym lub mają wątpliwości co do stanu psychicznego bliskiej osoby. Jesteśmy otwarci dla Pacjentów, którzy po raz pierwszy chcą skorzystać z wizyty u lekarza psychiatry lub wcześniej podejmowały leczenie psychiatryczne i potrzebują konsultacji. Łódź to czwarte co do wielkości miasto w Polsce. Znamienny dla tego obszaru jest pęd życia, który może mieć negatywny wpływ na zdrowie psychiczne. Coraz większa świadomość własnych zaburzeń psychicznych przyczynia się do tego, że wielu Pacjentów szuka pomocy u lekarza psychiatry. Warto udać się prywatnie, by uniknąć długich kolejek i – przede wszystkim – nie pogłębiać nasilających się objawów pogarszającego się zdrowia.

TWÓJ ZAUFANY PSYCHIATRA W ŁODZI – PRYWATNIE

Lekarz psychiatra przyjmujący prywatnie poprzez nawiązanie relacji z Pacjentem, wprowadzi go na ścieżkę zdrowia. Najczęściej wybieranymi formami leczenia są farmakologia i psychoterapia, ale najlepsze korzyści przynoszą długa współpraca i systematyczne spotkania, dlatego dogodne terminy lekarza psychiatry i wizyt prywatnych są nie do przecenienia. Gabinet, w którym przyjmuje nasz specjalista, znajduje się w Łodzi. Zapraszamy wszystkie osoby, które potrzebują wsparcia. Możemy zapewnić, że uzyskają pomoc, jakiej potrzebują. Dr. Nina Żynkowska-Kacprzak to doświadczony, pełen empatii i zrozumienia lekarz psychiatra z Łodzi, przyjmujący w naszej przychodni prywatnie, oferujący szeroki zakres porad.

TERAPIA I DIAGNOSTYKA PSYCHIATRYCZNA

W pierwszych fazach konsultacji następuje postawienie diagnozy, by w ten sposób lekarz mógł dobrać najlepszą formę pomocy dla każdego Pacjenta. W indywidualnym podejściu najważniejszy jest obszerny wywiad i obserwacja. Jeśli zaobserwowałeś niepokojące objawy u siebie bądź u bliskiej osoby, lub potrzebujesz ponownej konsultacji i poszukujesz takiego specjalisty jak psychiatra w Łodzi, zapraszamy do naszego gabinetu. Każda osoba może liczyć na naszą pomoc. Przychodnia czynna jest w dogodnych godzinach, w dni powszednie jest otwarta do godziny 20.00. W naszym Centrum w Łodzi skierowanie nie jest potrzebne. Może się do niego zgłosić każda osoba zaniepokojona swoim stanem emocjonalnym.

Udzielamy pomocy w szerokim zakresie chorób i zaburzeń psychicznych m.in.:

  • zaburzenia depresyjne,
  • choroba afektywna dwubiegunowa,
  • PTSD,
  • zaburzenia adaptacyjne,
  • zaburzenia snu,
  • uzależnienia,
  • zaburzenia pamięci,
  • zaburzenia osobowości psychozy oraz w sytuacjach kryzysów życiowych.

LEKARZ PSYCHIATRA W ŁODZI – OFERTA WIZYT PRYWATNYCH

Dla nas najważniejsze jest indywidualne podejście do pacjenta, szczerość i uczciwość w relacji terapeutycznej oraz empatia. Chcąc znaleźć fachową pomoc i rzetelne podejście, warto zapisać się do naszego psychiatry prywatnie. Nasza przychodnia znajduje się w Łodzi i jest otwarta dla każdego, kto potrzebuje pomocy. Umawianie wizyt odbywa się telefonicznie za pośrednictwem rejestracji.

Zdjęcie Dr Niny Żynkowskiej-Kasprzak - psychiatra
Zdjęcie Dr Niny Żynkowskiej-Kasprzak – psychiatra

Zapisy do psychiatry telefonicznie za pośrednictwem REJESTRACJI.