Przejdź do treści
Zdjęcie karty zdrowia sportowca

MEDYCYNA SPORTOWA

PORADNIA MEDYCYNY SPORTOWEJ W ŁODZI – JAK DZIAŁA?

MEDYCYNA SPORTOWA zajmuje się leczeniem uszkodzeń i kontuzji powstałych u zawodników i amatorów uprawiających sport, obejmuje problemy opieki nad zdrowiem, zagadnienia racjonalnych metod treningu i zapobiegania kontuzjom oraz kontroli nad osobami uprawiającymi sport. Zapraszamy wszystkich na badania sportowe do naszej przychodni w Łodzi.

Swoją ofertę kierujemy do sportowców, którzy potrzebują:

  • badań kwalifikacyjnych w celu ustalenia, czy badany może uprawiać daną dyscyplinę sportu i w jakim stopniu,
  • badań kontrolnych, umożliwiających wykrycie ewentualnych zmian zachodzących w organizmie w czasie uprawiania dyscypliny sportu,
  • kontroli stosowanych metod treningowych,
  • konsultacji lekarzy specjalistów,
  • profilaktyki urazów sportowych,
  • efektywnego systemu rehabilitacji dopasowanego do rodzaju urazu,
  • opieki pooperacyjnej.

Regularne badania wśród sportowców są bardzo ważne. Poddawani są oni dużemu wysiłkowi, który może przyczynić się do zmian w organizmie. Aby wykluczyć ryzyko wystąpienia niepożądanych objawów, warto cyklicznie wykonywać badania sportowe. Łódź to jedno z największych polskich miast. Na jego terenie działa wielu sportowców oraz drużyn – zawodowych i amatorskich – trenujących regularnie. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób szuka lekarza medycyny sportowej, do którego udadzą się na konsultację. Zachęcamy do skorzystania z usług naszych specjalistów i zapoznania się z profilami każdego z nich. Możemy zagwarantować, że posiadają nie tylko odpowiednią wiedzę, ale i doświadczenie. Każdy lekarz medycyny sportowej podchodzi rzetelnie do wszystkich Pacjentów. Chcąc zyskać ich zaufanie, przeprowadzane są konsultacje. Korzystanie z usług poradni medycyny sportowej może przyczynić się do sukcesów i doskonałych wyników sportowych. Działamy jako Poradnia Medycyny Sportowej nieopodal Chojeńskiego Klubu Sportowego, z którym blisko współpracujemy. Tak bogate doświadczenie pozwala wykonywać nam od lat usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do wyboru naszej Przychodni!

PRYWATNE BADANIA SPORTOWE BLISKO CENTRUM ŁODZI

Centrum Ortopedyczno-Rehabilitacyjne Primus Medicus może zaoferować swoim Pacjentom usługi w tym zakresie. Zatrudniamy wykwalifikowanych lekarzy, którzy podchodzą do każdego w indywidualny sposób. Nasza Przychodnia Medycyny Sportowej świadczy usługi na najwyższym poziomie. Zaufało nam już wielu Pacjentów, którzy postawili na regularne badania swojego stanu zdrowia. Przychodnia Medycyny Sportowej Primus Medicus oferuje pełen zakres opieki, od badań, poprzez leczenie kontuzji, aż po rehabilitację. Wykonujemy ocenę układu oddechowego, krążeniowego i ruchu, zlecamy specjalistyczne badania kontrolne — wszystko w trosce o sprawność Pacjenta. Nasza Poradnia Medycyny Sportowej mieści się w Łodzi. Zapraszamy wszystkich sportowców z miasta, ale także z okolic, którzy potrzebują kontroli i rzetelnej porady.

NASZE DŁUGOLETNIE DOŚWIADCZENIA ORAZ ODPOWIEDNIO PRZYGOTOWANY PERSONEL POZWALAJĄ NA ŚWIADCZENIE USŁUG NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE, OCZEKIWANYM ZARÓWNO PRZEZ SPORTOWCÓW WYCZYNOWYCH, JAK I ICH OTOCZENIE.

Zdjęcie dwóch mężczyzn trzymających flagę Polski
dr Adam Jakubowski – ortopeda ze specjalizacją medycyny sportowej. Lekarz Reprezentacji Polski Zapaśników.
Na zdjęciu z Tadeuszem Michalikiem – brązowym medalistą Igrzysk Olimpijskich Tokyo 2020 w klasycznych zapasach.