Innowacyjna terapia MBST w Primus Medicus

MBST® Terapeutyczny Rezonans Magnetyczny
Bezinwazyjne leczenie stanów zwyrodnieniowych kręgosłupa i stawów, kontuzji, osteoporozy i zaburzeń metabolizmu kostnego dostępny jest w Chojeńskie Centrum Ortopedyczno- Rehabilitacyjne Primus Medicus

Technologia MBST® służy do regeneratywnej stymulacji komórek czyli odbudowy utraconych czy uszkodzonych tkanek, kości i chrząstek.

Terapia MBST® opiera się na metodzie obrazowania rezonansu magnetycznego (MRI), będącej procesem diagnostyki medycznej, pozwalającej lekarzom do generowania obrazów tkanek miękkich tj. więzadła i chrząstki. Obecnie MRI to najdokładniejsza metoda diagnostyczna stosowana na świecie. Jej efekty terapeutyczne wyszły na jaw, kiedy pacjenci cierpiący na chorobę zwyrodnieniową stawów po badaniu MRI, stwierdzili że bóle znacznie ustąpiły. Raporty te zainspirowały zespół MedTec do zbadania tego zjawiska i ostatecznie doprowadziły do powstania i rozwoju systemu terapii MBST®.

Jakich pozytywnych wyników mogą oczekiwać pacjenci od terapii rezonansem magnetycznym?

1
Jest to forma leczenia przyczynowego, co udowodniły liczne badania in vitro (poza organizmem) i in vivo (w żywym organizmie) oraz opinie.
2
Do dziś nie są znane działania uboczne.
3
Nie ma ryzyka infekcji pacjenta.
4
Zapobieganie operacji lub przyspieszenie regeneracji po koniecznej operacji.
5
Nieskomplikowana forma leczenia chorób układu ruchu, dla których nie ma istotnej lub żadnej formy leczenia (np. artrozy stawów międzypaliczkowych, spondyloartrozy, poliartrozy, zaburzenia metabolizmu lub ukrwienia w okolicy kości, osteoporoza itd.).
6
Bardzo krótki czas prowadzenia terapii (5, 7, lub 9 godzin terapii w zależności od stadium lub rodzaju choroby).
7
Udowodniony naukowo długofalowy, trwały efekt leczenia, wynoszący 4,5 roku i więcej.
8
Terapia niezależna od stadium choroby.
9
Można leczyć przyczynowo i długofalowo pacjentów z bólami przewlekłymi, kontuzjowanych i po wypadkach.

Szczegóły dotyczące konsultacji w rejestracji poradni pod numerem telefonu 42 6400 700 lub 535 546 655
Zadzwoń teraz i umów się na wizytę!